Współpracujemy z firmą JSP, która jest wiodącą firmą na rynku krajowym zajmującą się profesjonalnym montażem, obsługą oraz wsparciem technicznym telewizji przemysłowej.

Zapraszmy do zapoznania się z ofertą.

 

  

     Wykonujemy instalacje sieci telefonicznych od małych central telefonicznych po duże instalacje w biurowcach. Kompleksowo obsługujemy klientów od projektu po realizacje wraz z dostarczeniem wszelkich urządzeń niezbędnych do prawidłowego działania i konfiguracji centrali - zarówno połączenia kablowego jak i bezprzewodowego. W naszej ofercie korzystamy z rozwiązań podtynkowych jak i profesjonalnych koryt kablowych oraz gniazd montowanych natynkowo. Oferujemy rozwiązania od malych central analogowych poprzez łacza cyfrowe ISDN po łącza ISDN PRA - jeden numer wiodący - 30 kanałów rozmónych jednocześnie. W naszej ofercie posiadamy również bramki GSM dzięki czemu klient może dzonic ze zwykłego telefonu jak z komórki. Wszystko dzieje sie automatycznie ponieważ zaprogramowana centrala rozpoznaje wybierany numer i wybiera najtańszą droge połączenia.

     Oprócz central i okablowania w naszej ofercie znajdują sie aparaty telefoniczne analogowe, bezprzewodowe oraz systemowe. Firmy wyposażamy równiez w faksy i dostarczamy wszelkie potrzebne materiały eksploatacyjne.