Firma e-Shift s.c. na rynku komputerowym oraz fiskalnym działa od czerwca 2013 roku, nie oznacza to jednak braku doświadczenia oraz profesjonalizmu z naszej strony. Od ponad 10 lat posiadamy praktyczne doświadczenie w zakresie sprzedaży, serwisu i modernizacji sprzętu komputerowego, oczywiście firma to nie tylko sprzedaż ale także serwis i wdrażanie oprogramowania do firm oraz biur księgowych. Odzwierciedleniem naszej rzetelności oraz profesjonalizmu w tym co robimy są zadowoleni klienci, zawsze stawiamy na rozwiązania techniczne będące kompromisem pomiędzy cena a wysoką jakością.
Sprzedajemy zarówno tanie komputery biurowe jak i bardzo zaawansowane maszyny dla bardzo wymagających zastosowań graficznych. Każdy nasz klient może liczyć na fachową pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów wynikających podczas eksploatacji sprzętu. Naszymi klientami są urzędy oraz instytucje państwowe, które zaufały naszej wiedzy i pasji w tym co robimy.
Cały czas podnosimy kwalifikacje i wiedzę potrzebną do dalszego rozwoju firmy aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.


Mateusz
Kuliński

mail: m.kulinski@e-shift.pl
tel.: 501 954 182

Sebastian
Kropielnicki

mail: s.kropielnicki@e-shift.pl
tel.: 512 971 091

Kamil
Zalewski

mail: k.zalewski@e-shift.pl
tel.: 668 989 151