Współpracujemy z firmą JSP, która jest wiodącą firmą na rynku krajowym zajmującą się profesjonalnym montażem, obsługą oraz wsparciem technicznym telewizji przemysłowej.

Zapraszmy do zapoznania się z ofertą.

 


Systemy alarmowe - systemy zabezpieczeń budynków

     Nasza firma działa od wielu lat w branży zabezpieczeń a w szczególności systemów alarmowych. Była i jest to wiodąca gałąź w działalności Naszej firmy.

     Wieloletnia praktyka w tej dziedzinie pozwoliła nam na wyselekcjonowanie niezawodnego sprzętu oraz opracowanie licznych indywidualnych rozwiązań w tej dziedzinie. Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zapewnia nam stały dostęp do nowości na rynku. Dlatego też w oparciu o sprawdzone rozwiązania np. centrale alarmowe firmy SATEL budujemy systemy wielostrefowe chroniące strefy wewnątrz budynku jak i tereny na zewnątrz. W naszej ofercie posiadamy czujniki PIR cyfrowe, kontraktony zarówno do drzwi drewnianych jak i do drzwi garażowych metalowych, czujki dualne, bariery podczerwieni oraz wielodetektorowe czujniki do zastosowań zewnętrznych oczywiście z funkcją ANTYMASKINGU co jest bardzo ważne szczególnie w przypadku zabezpieczenia instalowanych na zewnątrz. Nasze rozwiązania cechuje prosta obsługa przy maksymalnym zabezpieczeniu obiektu tak więc posiadając jeden system możemy osobno np. włączyć podwórko kiedy wyjeżdżamy z domu lub jesteśmy już w środku - zarówno z manipulatora LCD jak i z pilota, kładąc sie spać załączyć częściowo alarm (np. parter i piwnice) tak by w nocy spać spokojnie nie zastanawiając sie czy jak coś na dole stuknie to czy to przez przypadek strzeliła butelka od nadmiaru gazu czy może włamywacz zbił właśnie szybę w oknie.

     Wieloletnia działalność na rynku zabezpieczeń umożliwiła nam współprace z firmami ochroniarskimi przez co nasi klienci mają swobodny wybór firmy do której chcą podłączyć swój system alarmowy.

     Dodatkowo Nasze systemy możemy uzbroić w dialery telefoniczne które w momencie włączenia sie alarmu zadzwonią na dowolnie zaprogramowane numery telefonów i głosowo poinformują o miejscu włączenia się alarmu np. włączył się alarm z czujki w salonie, włączył się alarm z czujki w kuchni czy brak napięcia 230V

     Mówiąc o elementach dodatkowych w które wyposażamy systemy alarmowe warto wspomnieć o szerokiej gamie czujek dodatkowych takich jak czujki dymu, gazu, zalania wodą czy modułach sterowania otwarciem drzwi, podlewaniem ogrodowym czy włączaniem oświetlenia. Dodatkowo systemy wyposażenie w karty ethernet umożliwiające sterowanie alarmem przez Internet oraz wizualizacje stanu czujek na monitorze komputera.

     Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w Naszym dorobku mamy liczne siedziby firm, fabryk oraz klientów indywidualnych na terenie województw: Mazowieckiego, Podlaskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego.