Współpracujemy z firmą JSP, która jest wiodącą firmą na rynku krajowym zajmującą się profesjonalnym montażem, obsługą oraz wsparciem technicznym telewizji przemysłowej.

Zapraszmy do zapoznania się z ofertą.

 


     Nasza firma instaluje systemy telewizji przemysłowej oparte na rejestracji cyfrowej zarówno z wykorzystaniem komputerów klasy PC jak i samodzielnych rejestratorach cyfrowych. Odpowiedni dobór sprzętu z wykorzystaniem zapisu cyfrowego sprawia że w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia identyfikacja intruza jest prosta i szybka a uzyskany obraz jest czytelny. Proponowane przez Nas rozwiązania bazują zarówno na kamerach stacjonarnych wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz na kamerach szybkoobrotowych, które ze względu na rozwój techniki stają sie coraz bardziej przystępne cenowo. Ponadto w Naszej ofercie posiadamy najnowsze rozwiązania oparte na sieciach komputerowych i kamerach IP.

     Wszystkie z proponowanych rozwiązań cechuje prostota wręcz intuicyjna obsługa dzięki czemu klient nie musi sie obawiać czytania instrukcji i wielogodzinnego zapoznawania sie z możliwościami systemu.

     W przypadku zaistnienia jakiegokolwiek negatywnego zdarzenia klient w prosty sposób może wydrukować zdjęcie lub zapisać interesujący fragment na płycie CD czy na nośniku USB. Dodatkowa systemy instalowane przez Nas umożliwiają zdalny podgląd obiektu przez Internet. Dostęp do takiego podglądu jest zabezpieczany hasłami co uniemożliwia obserwację przez osoby niepowołane

     Systemy zainstalowane przez Naszą firmę pracują w wielu firmach, fabrykach, stacjach paliw, sklepach, szkołach oraz w prywatnych domach i zostały stworzone od podstaw - spotkanie z klientem, dobranie konkretnego rozwiązania do potrzeb klienta, oferta cenowa, instalacja, szkolenie, konserwacja.